Floorman logo

Etelä-Suomi

Yhteystiedot

Mattolattiat: Tarjouslaskenta ja työnjohto
    Jukka-Pekka Kummu
  • jukka-pekka.kummu@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 603 569

  • Toimipaikka: Vantaa

Mattolattiat: Työnjohto
    Peter Jossandt
  • peter.jossandt@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 600 276

  • Toimipaikka: Vantaa

Parketti-, puu- ja urheilulattiat: Tarjouslaskenta, työpäällikkö
Tomi Saarinen yhteystiedot
    Tomi Saarinen
  • tomi.saarinen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 603 011

  • Toimipaikka: Vantaa

Parketti- ja puulattiat: Työnjohto
Jyrki Kivistö yhteystiedot
    Jyrki Kivistö
  • jyrki.kivisto@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 159 699

  • Toimipaikka: Vantaa

Parketti- ja puulattiat: Työnjohto
Matti Arajärvi yhteystiedot
    Matti Arajärvi
  • matti.arajarvi@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 255 172

  • Toimipaikka: Vantaa

Laattatyöt: Tarjouslaskenta ja työpäällikkö
    Petri Lepistö
  • petri.lepisto@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 6030 43

  • Toimipaikka: Vantaa

Laattatyöt: Tarjouslaskenta ja työnjohto
    Pasi Ranta
  • pasi.ranta@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 255 174

Pumpputasoitukset
    Miika Harinen
  • miika.harinen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 769 936
    Tomi Hakala
  • tomi.hakala@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 361 736

Pumpputasoitukset: Työnjohto
    Arto Kuusisto
  • arto.kuusisto@heikkinen.fi
  • Gsm 040 961 2678

  • Toimipaikka: Vantaa, Joensuu, Lahti ja Tampere

Kivi- ja mosaiikkibetoniasennukset ja julkisivulaatoitukset: Tarjouslaskenta
    Esa Lähteenkorva
  • esa.lahteenkorva@heikkinen.fi
  • Gsm 040 0600 284

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa ja Tampere
  • Ville Hallaniemi
  • ville.hallaniemi@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 280 801

  • Toimipaikka: Vantaa

Sisustusurakointi
    Mika Kiiski
  • mika.kiiski@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 281 118

Pumpputasoitukset: Tarjouslaskenta
Toimitusjohtaja
    Jarmo Heikkinen
  • jarmo.heikkinen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 504 000

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa, Tampere, Lahti

Asennuslattiat: Tarjouslaskenta
    Ossi Syrjämäki
  • ossi.syrjamaki@heikkinen.fi
  • Gsm 040 877 8720

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa ja Tampere

Varasto
    Mika Pantsu
  • mika.pantsu@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 600 304

  • Toimipaikka: Vantaa

Kuljetukset
    Juha Lehto
  • juha.lehto@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 314 231

  • Toimipaikka: Vantaa

Heikkinen Etelä-Suomi (Vantaa, Lahti)

VANTAA
Koivuhaantie 21
01510 Vantaa
puh. 020 7280 780
etunimi.sukunimi@heikkinen.fi


Laskutusosoite (pdf)